Vyhodnotenie Petzvalovho mapového okruhu fotoklubov 2018

19.10.2018 00:00

Slávnostné vyhodnotenie  Petzvalovho mapového okruhu fotoklubov (PMO) sa tento rok konalo 19. októbra v Bánovciach nad Bebravou. Hostiteľský Fotoklub ROKOŠ pri MsKS Bánovce nad Bebravou pripravil dôstojné podujatie s kultúrnym programom a vyhlásením výsledkov PMO. Naša mapa fotografií sa umiestnila na 13. mieste. Netajili sme naše sklamanie, pomýšlali sme na lepší výsledok. Ale tak to už v súťažiach chodí. Veríme, že nás tento výsledok bude motivovať k lepšiemu umiestneniu v roku 2019. Najlepšie sa umiestnili fotografie Jána Macáka, Branislava Šranka, Jána Šranka a Petra Michalíka.  Prekvapením na podujatí bola účasť svetoznámeho fotografa Jindřicha Šteita, ktorého rozprávanie sme po spoločnej večeri so záujmom počúvali. Opäť sme tu mali možnosť stretnúť sa s kolegami – fotografmi z ktorých sa už stali naši priatelia, posedieť v príjemnej atmosfére a prehodiť zopár slov nielen o fotografii.

Fotogaléria: Vyhodnotenie Petzvalovho mapového okruhu fotoklubov 2018

/album/fotogaleria-vyhodnotenie-petzvalovho-mapoveho-okruhu-fotoklubov-2018/dsc09745-1-res-web-jpg/
/album/fotogaleria-vyhodnotenie-petzvalovho-mapoveho-okruhu-fotoklubov-2018/dsc09746-1-res-web-jpg/
/album/fotogaleria-vyhodnotenie-petzvalovho-mapoveho-okruhu-fotoklubov-2018/dsc09754-1-res-web-jpg/