Úspechy našich členov v regionálnom kole AMFO 2015

22.03.2015 14:47

10. marca 2015 o 17:00 sa v Galérii MLYNY v Nitre konala vernisáž spojená s odovzdaním ocenení regionálneho kola celoslovenskej postupovej súťaže AMFO 2015. Okrem čiernobielych a farebných fotografií sa mohli fotografi zapojiť i do tematickej kategórie „Rodina“. Fotografie posudzovala odborná porota v zložení Peter Rafaj, Jozef Sedlák a Rudolf Lendel. Porota vybrala fotografie na výstavu, na ocenenie a na postup do krajského kola.

Členovia nášho fotoklubu tak ako minulý rok zaznamenali úspechy v kategórii autorov nad 21 rokov. Čestné uznanie si odniesol Imrich Finta za fotografie Vianočná električkaSvetlá. V tematickej kategórii „Rodina“ zaznamenal úspech Ľubomír Činčura a získal cenu za fotografie Čakajúce sestry, Dvojhlavá rodina, Láska v jačom šáleLáska zeleno-červená. Medzi vystavujúcimi autormi sú i fotografie Milana Hlôšku Východniarsky tanecDetviansky tanec I a Imricha Fintu Hra a V daždi.

Práce ocenených autorov postupujú do krajského kola AMFO 2015, ktoré sa bude konať v júni 2015 v Nesvadoch.

Oceneným autorom srdečne gratulujeme.

Link na článok KOS v Nitre: https://www.kosnr.sk/amfo-2015/