Úspechy našich členov v regionálnom a krajskom kole AMFO 2014

01.07.2014 14:40

Tak ako každoročne sa i tento rok členovia nášho fotoklubu zapojili do najprestížnejšej slovenskej súťaže amatérskej fotografickej tvorby jednotlivcov. Vyhodnotenie regionálneho kola spojené s vernisážou výstavy sa konalo 13.03.2014 o 17:00 v OC Mlyny v Nitre. Odborná porota v zložení, František Tomík, Jozef Sedlák a Rudolf Lendel, vybrala spomedzi 352 fotografií kolekciu na regionálnu výstavu, postup do krajského kola a fotografie na ocenenia.

Čestým uznaním bol ocenený Ján Šranko za fotografiu „Kačka a geometria“ v III. kategórii farebná fotografia. Rovnako boli ocenené fotografie Petra Michalíka „Zoborský chodník“ a „Cestou na Castor“ v III. kategórii čiernobiela fotografia.

Čestné uznania získali naši členovia aj v krajskom kole, ktoré sa konalo 13.06.2014 v Nesvadoch. Ján Macák za dve fotografie „Impresie vody“ v tématickej kategórii Voda, Peter Michalík za fotografiu „Špania Dolina“ v III. kategórii farebná fotografia a Ján Šranko za fotografiu „Kačka a geometria“ v III. kategórii farebná fotografia.

Všetkým oceneným autorom srdečne gratulujeme.

V Nesvadoch sa na druhý deň 14.06.2014 uskutočnil worshop pod vedením fotografa Gabriela Kosmályho na tému akt. Z nášho fotoklubu sa ho zúčastnil Ján Šranko.

Regionálne kolo AMFO 2014

/album/regionalne-kolo-amfo-2014/img-2876-1-res-jpg/
/album/regionalne-kolo-amfo-2014/img-2877-1-res-jpg/
/album/regionalne-kolo-amfo-2014/img-2878-1-res-jpg/