Pozvánka na výstavu Ivana Meňharta

03.02.2015 21:31

Srdečne pozývame na výstavu fotografií nášho člena Ivana Meňharta  "KRAJINA - TOSKÁNSKO".  Vernisáž výstavy sa uskutoční 6. februára 2015 o 17:00 v Galérii CAFÉ 37 na Farskej 37 v Nitre. Výstava potrvá do 6. marca 2015.

Link na článok - report z výstavy uverejnený na "Nitra.sme.sk":   https://nitra.sme.sk/c/7640246/s-fotoobjektivom-do-normandie-a-bretonska.html

Fotogaléria: Pozvánka na výstavu Ivana Meňharta

/album/fotogaleria-pozvanka-na-vystavu-ivana-menharta/ivanmenhart-toskansko-jpg1/
/album/fotogaleria-pozvanka-na-vystavu-ivana-menharta/img-6649-1-res-jpg/