Workshop "Portrétna fotografia v ateliéri"

08.05.2014 09:00

Dňa 8. mája 2014 sa piati naši členovia (Votoček, Fábry, Finta, Soviš, Michalík) zúčastnili na pozvanie partnerského fotoklubu Fotop Topoľčianky na worshope "Portrétna fotografia v ateliéri". Workshop sa konal v priestoroch DKS Topoľčianky a lektoroval ho profesionálny fotograf Milan Lichý z Banskej Bystrice.

V teoretickej časti v doobednajších hodinách predstavil p. Lichý používanú techniku, prácu so svetlom a modelkou v štúdiu. Cenné boli i jeho rady z praxe. V poobednajších hodinách nasledovala praktická časť počas ktorej sme si menili odpaľovače a striedali sa pri fotografovaní medelky. P. Lichý popri tom našu prácu kontroloval a usmerňoval nás, tak aby sme dosiahli lepšie výsledky. Na ďalšej modelke stojacej pri okne sme si mali možnosť vyskúšať prácu s prirodzeným svetlom.

Z workshopu sme si odniesli nové poznatky a veľa krásnych fotografií. Vážime si aj možnosť pobudnúť a porozprávať sa s členmi fotoklubu Fotop Topoľčianky.

Za pozvanie na workshop ďakujeme fotoklubu Fotop Topoľčianky. Za organizáciu patrí poďakovanie i Krajskému osvetovému stredisku v Nitre.

Ďalšie informácie a fotografie aj v článku fotoklubu Fotop Topoľčianky.

Text a foto: Peter Michalík

Fotogaléria: Workshop "Portrétna fotografia v ateliéri"

/album/fotogaleria-workshop-portretna-fotografia-v-atelieri/img-3550-1-res-jpg1/
/album/fotogaleria-workshop-portretna-fotografia-v-atelieri/img-3551-1-res-jpg1/