Výstava na festivale "Vysoké hory Nitra 2014"

24.11.2014 10:42

   Sprievodnou akciou divácky obľúbeného festivalu "Vysoké hory Nitra", ktorého 9. ročník sa konal 22.11.2014 v priestoroch MsU v Nitre, je fotovýstava. Okrem časti celoslovenskej výstavy krajinárskej fotografie "Slovensko moje" tu svoje fotografie vystavovalo ďalších 15 autorov. Z nášho fotoklubu sa do fotovýstavy zapojili Ľuboš Soviš, Oto Haluška, Peter Michalík a Andrej Kováč. Fotovýstava bola tématicky zameraná na krajinu, prírodu, faunu a flóru. Počas jediného festivalového dňa si výstavu pozrelo viac ako 700 návštevníkov festivalu.


Peter Michalík

Fotogaléria: Výstava na festivale "Vysoké hory Nitra 2014"

/album/fotogaleria-vystava-na-festivale-vysoke-hory-nitra-2014/img-5957-1-res-jpg/
/album/fotogaleria-vystava-na-festivale-vysoke-hory-nitra-2014/img-6010-1-res-jpg/
/album/fotogaleria-vystava-na-festivale-vysoke-hory-nitra-2014/img-6011-1-res-jpg/
/album/fotogaleria-vystava-na-festivale-vysoke-hory-nitra-2014/img-6013-1-res-jpg/

Vyhľadávanie

O Fotoklube Nitra pri KOS v Nitre

 

     Fotoklub Nitra pôsobiaci pri Krajskom osvetovom stredisku (KOS) v Nitre združuje ľudí rôznych vekových kategórií, ktorých spája záujem o fotografiu a fotografovanie. Cieľom fotoklubu je vzájomná výmena fotografických vedomostí a skúseností, podnikanie spoločných fotoakcií a organizovanie kolektívnych výstav členov. 

     Stretnutia členov sa konajú v priestoroch KOS každý prvý a tretí štvrtok v mesiaci o 17:00. Prichádzajú sem mladí, začínajúci, pokročilí, ale aj vyspelí autori a nefotografujúci, ktorých zaujíma fotografia a chcú sa dozvedieť viac o dianí okolo nej. Diskutuje sa o umeleckej fotografii, fotografickej technike, filmoch, spracovaní analógovej ako aj digitálnej fotografie. Členovia sa zúčastňujú rôznych súťaží na Slovensku a v zahraničí. O ich kvalite svedčia mnohé dosiahnuté úspechy.

Partnerské linky

Krajské osvetové stredisko v Nitre

  

________________________________________________________________

Zväz slovenských fotografov

________________________________________________________________

Slovenská federácia fotogafov

ephoto