Výstava na festivale "Vysoké hory Nitra 2014"

24.11.2014 10:42

Sprievodnou akciou divácky obľúbeného festivalu "Vysoké hory Nitra", ktorého 9. ročník sa konal 22.11.2014 v priestoroch MsU v Nitre, je fotovýstava. Okrem časti celoslovenskej výstavy krajinárskej fotografie "Slovensko moje" tu svoje fotografie vystavovalo ďalších 15 autorov. Z nášho fotoklubu sa do fotovýstavy zapojili Ľuboš Soviš, Oto Haluška, Peter Michalík a Andrej Kováč. Fotovýstava bola tématicky zameraná na krajinu, prírodu, faunu a flóru. Počas jediného festivalového dňa si výstavu pozrelo viac ako 700 návštevníkov festivalu.

Fotogaléria: Výstava na festivale "Vysoké hory Nitra 2014"

/album/fotogaleria-vystava-na-festivale-vysoke-hory-nitra-2014/img-5957-1-res-jpg/
/album/fotogaleria-vystava-na-festivale-vysoke-hory-nitra-2014/img-6010-1-res-jpg/
/album/fotogaleria-vystava-na-festivale-vysoke-hory-nitra-2014/img-6011-1-res-jpg/