Úspechy v regionálnom a krajskom kole AMFO 2021

31.07.2021 17:34

Dňa 13. apríla 2021 sa konalo vyhodnotenie regionálnej postupovej súťaže AMFO 2021. Porota v zložení – predseda Mgr. Jozef Peniak, PhD., Marta Földešiová a Norbert Eggenhofer vyhodnotila diela od 43 autorov – 153 samostatných fotografií, 5 súborov experimentu a 13 súborov v kategórii cykly a seriály. Celkovo bolo udelených 21 cien a 11 čestných uznaní. Rozborový seminár a konzultácie pre fotografov sa uskutočnili v online priestore 15. apríla 2021.

Z nášho fotoklubu úspechy zaznamenali Peter Majlát, Imrich Finta a Peter Michalík. Ocenení boli Peter Michalík 3. miestom v kategórii farebná fotografia za fotografiu Čarovný les a Imrich Finta v kategórii cykly a seriály 2. miestom za súbor fotografií s názvom Reminiscencia 1, 2, 3. Čestné uznania boli udelené Petrovi Majlátovi v kategórii čiernobiela fotografia za fotografie Ľad a voda I., II. III. a Petrovi Michalíkovi v rovnakej kategórii za fotografiu Skamenelý obor.

Ocenené fotografie postúpili do krajského kola. Vyhodnotenie spojené s vernisážou sa konalo 24. júna 2021 v Spoločenskej hale v Šuranoch. V tomto kole  bol ocenený 3. miestom v kategórii čiernobiela fotografia Peter Majlát. Peter Michalík získal čestné uznanie v kategórii farebná fotografia.

Oceneným ale i vystavujúcim kolegom srdečne gratulujeme a držíme palce na celoštátnom kole, ktoré sa uskutoční na jeseň 2021 v Martine.

Mgr. Peter Michalík

Fotogaléria: Úspechy v regionálnom a krajskom kole AMFO 2021

/album/fotogaleria-uspechy-v-regionalnom-a-krajskom-kole-amfo-2021/imrich-finta-reminiscencia-1-jpg/
/album/fotogaleria-uspechy-v-regionalnom-a-krajskom-kole-amfo-2021/imrich-finta-reminiscencia-2-jpg/