Novinky

08.05.2014 09:00

Workshop "Portrétna fotografia v ateliéri"

     Dňa 8. mája 2014 sa piati naši členovia (Votoček, Fábry, Finta, Soviš, Michalík) zúčastnili na pozvanie partnerského fotoklubu Fotop Topoľčianky na worshope "Portrétna...
06.05.2014 23:19

Webová prezentácia bola spustená

Dnes bola spustená naša nová webová prezentácia. Po podnetoch od kolegov z fotoklubu sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú webovú prezentáciu nášho fotoklubu. Inšpirovali sme sa webovými prezentáciami...

Na všetky fotografie na týchto stránkach sa vzťahuje autorský zákon. Akékoľvek použitie fotografií je bez súhlasu autora zakázané.

Vyhľadávanie

O Fotoklube Nitra pri KOS v Nitre

 

     Fotoklub Nitra pôsobiaci pri Krajskom osvetovom stredisku (KOS) v Nitre združuje ľudí rôznych vekových kategórií, ktorých spája záujem o fotografiu a fotografovanie. Cieľom fotoklubu je vzájomná výmena fotografických vedomostí a skúseností, podnikanie spoločných fotoakcií a organizovanie kolektívnych výstav členov. 

     Stretnutia členov sa konajú v priestoroch KOS každý prvý a tretí štvrtok v mesiaci o 17:00. Prichádzajú sem mladí, začínajúci, pokročilí, ale aj vyspelí autori a nefotografujúci, ktorých zaujíma fotografia a chcú sa dozvedieť viac o dianí okolo nej. Diskutuje sa o umeleckej fotografii, fotografickej technike, filmoch, spracovaní analógovej ako aj digitálnej fotografie. Členovia sa zúčastňujú rôznych súťaží na Slovensku a v zahraničí. O ich kvalite svedčia mnohé dosiahnuté úspechy.

Partnerské linky

Krajské osvetové stredisko v Nitre

  

________________________________________________________________

Zväz slovenských fotografov

________________________________________________________________

Slovenská federácia fotogafov

ephoto