Pochádzam z Nitry, tu aj bývam a pracujem. Vyštudoval som SOU elektrotechnické. S fotografovaním som začal skoro, už od prvých ročníkov základnej školy, kde som navštevoval fotografický krúžok. Členom fotoklubu som od roku 2006. Najobľúbenejšie témami fotografií, okrem rodiny, sú krajinka a reportáž. Mám rád aj turistiku spojenú samozrejme aj s fotografovaním  prírody.

Jozef Jánošík

/album/jozef-janosik/a1-1-jpg/
/album/jozef-janosik/a2-jpg/
/album/jozef-janosik/a3-jpg/
/album/jozef-janosik/a4-jpg/
/album/jozef-janosik/a5-jpg/
/album/jozef-janosik/a6-jpg/
/album/jozef-janosik/a7-jpg/
/album/jozef-janosik/a8-jpg/
/album/jozef-janosik/a9-jpg/
/album/jozef-janosik/a10-jpg/

Vyhľadávanie

O Fotoklube Nitra pri KOS v Nitre

 

     Fotoklub Nitra pôsobiaci pri Krajskom osvetovom stredisku (KOS) v Nitre združuje ľudí rôznych vekových kategórií, ktorých spája záujem o fotografiu a fotografovanie. Cieľom fotoklubu je vzájomná výmena fotografických vedomostí a skúseností, podnikanie spoločných fotoakcií a organizovanie kolektívnych výstav členov. 

     Stretnutia členov sa konajú v priestoroch KOS každý prvý a tretí štvrtok v mesiaci o 17:00. Prichádzajú sem mladí, začínajúci, pokročilí, ale aj vyspelí autori a nefotografujúci, ktorých zaujíma fotografia a chcú sa dozvedieť viac o dianí okolo nej. Diskutuje sa o umeleckej fotografii, fotografickej technike, filmoch, spracovaní analógovej ako aj digitálnej fotografie. Členovia sa zúčastňujú rôznych súťaží na Slovensku a v zahraničí. O ich kvalite svedčia mnohé dosiahnuté úspechy.

Partnerské linky

Krajské osvetové stredisko v Nitre

  

________________________________________________________________

Zväz slovenských fotografov

________________________________________________________________

Slovenská federácia fotogafov

ephoto